Upozornění na neoprávněnou manipulaci s dopravními zrcadly na výjezdu z ulice Vrbová

Vážení obyvatelé,

po dlouhých vyjednáváních bylo schváleno umístění dopravních zrcadel na výjezdu z ulice Vrbová. Zrcadla byla instalována 2.10.2021 a od té doby byla již 2 x terčem útoku neznámého vandala.

Zrcadla jsou seřízena tak, aby byly viditelné oba směry krajské komunikace při výjezdu z Vrbové ulice. Neznámý vandal se zrcadly manipuluje a ohrožuje bezpečnost nás všech.

Mějte prosím na paměti tuto skutečnost při nájezdu na krajskou komunikaci. Skutky byly oznámeny Policii ČR. Pokud jste byli svědky útoku vandala, oznamte to nejbližšímu oddělení Policie v Kamenici.

Děkujeme za pochopení, vaši opatrnost a všímavost.

Datum vložení: 11. 10. 2021 0:00
Datum poslední aktualizace: 11. 10. 2021 0:00