PID Lítačka - informace

Cestujte pohodlně po Praze a Středočeském kraji – nově Vám k tomu stačí pouze jedna karta! Díky regionálním dopravního systému PID Lítačka si můžete vybrat, zda si jízdné nahrajete na kartu Lítačka, In Kartu Českých drah nebo na platební kartu Mastercard nebo Visa. Více informací na www.pid.litacka.cz

Jsou pro Vás při cestování po Praze a Středočeském kraji výhodnější krátkodobé jízdenky než dlouhodobé jízdní kupóny? Vyzkoušejte novou mobilní aplikaci PID Lítačka! Stačí vybrat kam chcete cestovat a aplikace Vám už Vám sama nabídne nejbližší spoj a optimální jízdenku – stahujte zdarma na App Store a Google Play.

Využíváte pro cestování po Praze a Středočeském kraji dlouhodobé jízdní kupóny a aktivace u validátoru byla pro Vás vždy komplikace navíc? Díky novému eshopu www.pid.litacka.czuž k validátoru nemusíte! Zde si můžete z pohodlí domova koupit jízdní kupón, který Vám vyhovuje, a aktivovat ho už do 60 minut.

Středočeský kraj je nyní Praze zase o trošku blíž! Díky novému regionálním dopravnímu systému PID Lítačka pro Vás bude cestování do hlavního města jednodušší. Dlouhodobé časové kupóny může snadno zakoupit prostřednictvím eshopu www.pid.litacka.cz a pro krátkodobé jízdenky využijte novou mobilní aplikaci PID Lítačka, kterou můžete zdarma stáhnout na App Store a Google Play.

Lítačka se představuje

Leták