Obec Radějovice
Oficiální stránky obceRadějovice

Havárie na vodovodním řadu v obci

Dnes v dopoledních hodinách došlo k závažné poruše na vodovodním řadu (tlakovém pásmu) v obci.

Při kontrole vodovodního řadu nebylo zatím zjištěno místo havárie. Zastavení dodávky vody zatím nehrozí. Jednotlivé větve vodovodního řadu budeme postupně zavírat, za účelem lokalizace místa havárie. Na několik desítek minut se může stát, že vám nepoteče voda.

Pokud místo havárie nenajdeme, bude nátok vody do obce v nočních hodinách uzavřen. Počítejte s tím, že bude dodávka vody přerušena od 21:30 do 7:30. Na tuto dobu doporučujeme zajistit si menší zásobu vody.

Žádáme občany o spolupráci - pokud byste při procházkách viděli vytékat větší množství vody, propadající se zem apod., prosíme, abyste nás neprodleně informovali.

Datum vložení: 24. 12. 2021 15:06
Datum poslední aktualizace: 24. 12. 2021 15:17

Život v obci

Mobilní rozhlas