Bez roušky či zakrytých úst a nosu se ven nesmí

V rámci souboru opatření pro řešení krizového stavu v souvislosti s pandemií koronaviru bylo rozhodnuto o celoplošném zákazu vycházení na veřejnost bez roušky nebo jiné ochrany obličeje. Tato povinnost platí na území Středočeského kraje od středy 18.3.2020 od 18:00. Z tohoto zákazu nejsou vyjmuty žádné osoby, ani děti!

Bohužel, po zkušenosti z dnešního dne víme, že se na území obce pohybují zejména děti, které nejsou vybaveny žádnými prostředky ochrany. Jako potenciální přenašeči děti ohrožují především svoje okolí.

Nařízená karanténa neznamená pro děti prázdniny!

Prosíme, myslete na to, že jste jako rodiče za své děti v plném rozsahu odpovědní a že následky nákazy mohou být pro vybrané skupiny osob zcela fatální! Zajistěte dodržování zmíněného opatření za sebe i své děti!

zakryjte si obličej

Datum vložení: 19. 3. 2020 0:00