Aktuality - Noční přerušení dodávky vody do vodovodu, zákaz zalévání, šetříme s vodou

Z důvodu havárie na elektroinstalaci ve vodárně a současně vysoké spotřeby vody jsme nuceni v průběhu noci zastavit dodávku vody do vodovodu v obci.

Dnes, ve středu 20.7.2022, ve 22:30 bude zastavena dodávka vody do vodovodu v obci (do tlakového pásma). Dodávka vody do vodovodu bude (pravděpodobně) obnovena ve čtvrtek 21.7.2022 v 5:30 ráno.

Je vysoká spotřeba vody na zalévání. Pokud bychom vodu nezastavili, byly by vodojemy ráno prázdné. Navíc neznáme příčinu havárie na elektroinstalaci, kterou se pokusíme opravit v průběhu noci. Je proto velmi důležité, abyste do odvolání nezalévali a s vodou maximálně šetřili.

Děkujeme za pochopení.

Datum vložení: 20. 7. 2022 21:44