Aktuality - Informace k výlukám autobusové linky 335

Jak cestující veřejnost nepochybně zaznamenala, od pondělí 7.10.2019 došlo k opětovné změně zastávky autobusu v Oleškách a ke změně jízdního řádu linky 335. Bohužel se tak stalo bez vědomí obce, a to opakovaně.

Výluka je z důvodu dokončování asfaltových povrchů po výstavbě splaškové kanalizace v Křížkovém Újezdci a v Čeněticích.

Ověřili jsme aktuální informace  a zjistili jsme, že výlukový jízdní řád s přesunutou zastávkou pod hřbitovem v Oleškách by měl být ukončen ve čtvrtek 24.10.2019, to jest ještě v tento den bude zastávka pod hřbitovem v provozu. Od pátečního rána by podle aktuálních informací měla být v provozu obvyklá zastávka vedle kostela.

Od pátku 25.10.2019 by však měl platit též nový výlukový jízdní řád. Autobus by měl projet přes Radějovice, Olešky a Čenětice až do Křížkového Újezdce, kde se otočí a vrátí se zpět přes Čenětice, Olešky, Radějovice na benešovskou silnici, a dále pojede po své trase. V této době bude silnice v Křížkovém Újezdci od mostku na návsi směrem na Mandavu uzavřena. Tato výluka by měla být ukončena 8.11.2019, je však třeba počítat s tím, že pravděpodobně dojde k jejímu prodloužení.

Dostaneme-li aktuální informace, budeme je zveřejňovat. Informace můžete průběžně sledovat též na webu obce Křížkový Újezdec zde.

Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti.

Datum vložení: 19. 10. 2019 0:00
Datum poslední aktualizace: 19. 10. 2019 0:00